ילד כבן 7 ירד לשחק במגרש המשחקים בכדורגל, שבר את ידו והפך למוגבל לכל ימי חייו.

המגרש הינו בעל מפגעים בטיחותיים חמורים דבר אשר לא מונע ממנו להיות פתוח ונגיש לציבור.

בא כוחו של התובע עו"ד רונן לפיד ועו"ד מירב אשל הגישו בשמו תביעה נגד עיריית צפת, האחראים לבטיחותו ותקינותו של המגרש אשר נמצא באחריותם.

בבדיקת המגרש בשטח התגלו כי המגרש הנו רצוף בבורות מסוכנים והעירייה לא פעלה על מנת לדאוג לבטיחות המשתמשים בו, דבר אשר היה מחובתה לעשות.

לתביעה צורפו חוות דעת מומחה שהנו יועץ בטיחות וכן תמונות המוכיחות למעלה מכל ספק כי המגרש פגום התשתית אינה ראויה וכן יש בורות רבים בתשתית המגרש.

מדובר בשכונת מגורים מרוחקת והמגרש הנו מקום המשחקים היחידי בו נוהגים לשהות ילדי השכונה.

לדברי עו"ד לפיד, אילו הייתה העירייה דואגת לתחזוקת המגרש, החלפת המשטח הבלוי, סתימת הבורות במגרש, התאונה הקשה הייתה נמנעת.

למותר לציין כי לא מדובר במקרה ראשון ויחיד מסוגו שבו בגלל תשתית גרועה של העירייה נגרמת תאונה מהסוג המדובר, בעוד העירייה לא מוכנה לסלק תביעותיה ולפצות את התובעים ומאלצת אותם לבזבז זמן יקר ולהוציא סכומים גדולים על ניהול התביעות שכ"ט עו"ד חוו"ד כשבסוף לאור פסיקות ביהמ"ש היא ממילא מחויבת לשלם.

במקרה הנ"ל הילד הובהל לבית חולים ע"ש רבקה זיו בצפת, נותח בבית חולים העמק שלושה ניתוחים במועדים שונים ואובחן כסובל משברים במרפק היד, ידו גובסה והושמו בה מסמרים. מומחה אורתופדיה שבדק את הילד קבע כי הוא סובל מנכות צמיתה של 15% בידו.

התביעה נדונה בימים אלה בבית המשפט השלום בצפת.

התקשרו 03-79-22-66-2 או נייד 054-200-22-15 עו"ד רונן לפיד.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים

*